VIŠESTRUKE PREDNOSTI ZA SVE POLAZNIKE!

Trenutni ciklus predavanja:
Provjeriti na kontakt !
Tip osposobljavanja:  Osposobljavanje za lovca
(uključiti se možete u toku ciklusa predavanja sve do održavanja ispita)

Uključiti se možete i nakon započetog ciklusa predavanja, jer možete preuzeti snimku svakog od predavanja. Novo predavanja možete pratiti on-line ili naknadno pogledati svako od predavanja.
Ovaj sustav vam omogućava da predavanja pratite iz svoga doma ili ako želite i prisustvuje osobo predavanju. Niste obvezni nazočiti predavanjima ako pratite predavanja kroz video snimke ili pratite on-line, obavezni se samo prisustvovati  samom ispitu.

Cijena ispita je 400€ ukupno, od toga je upisnina 100, ostatak od 300 možete platiti na više rata, ali sve rate morate isplatiti prije pristupanju ispitu. Novo primamo kreditne kartice (Sve kartice preko Zagrebačke banke, debitne i kreditne) i osposobljavanje možete palatiti i na rate.

Ukratko prednosti učilišta FERDINAND

• Plaćanje na rate
  • Predavanja možete pratiti  iz svoga doma
  • Snimke predavanja možete pregledavati koliko god puta želite
  • Komplet literature vrijednosti 600kn dobivate na korištenje
  • On-line skripta
  • Terenska nastava -upoznavanje lovnotehničkih i lovnogospodarskih objekata u lovištima naših partnera
  • Divljač u gateru desetak metara od predavaone
  • Vlastito lovište
  • Veliko iskustvo u lovnoj djelatnosti
  • Smještaj za polaznike predavanja ako žele prenoćiti ako dolaze iz udaljenije destinacije, u vlastitim sobama i apartmanima
  • Vrhunski predavači, s višegodišnjim iskustvom u osposobljavanju lovaca za polaganje lovačkog ispita

Izvođenje programa

1. Redovnom nastavom
  2. Konzultativno-instruktivno
  3. Dopisno konzultativno
  4. Multimedijski – NOVO – PRAĆENJE NASTAVE SA RAČUNALA ILI MOBITELA od kuće ili posla

Pokloni partnera

• hosting vaše web stranice paket „LOVAC“  5000MB 1 godinu - javiti na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.  gratis
  • zdravstvni pregled za oružje kod našeg partnera  popust 20%

Ustanova za obrazovanje odraslih FERDINAND.
Kontakt podaci za informacije i zaprimanje upisnica kandidata:

• 0915012622

Pravo upisa

Pravo upisa u program osposobljavanja za lovca, ima svaka punoljetna osoba koja je državljanin RH i koja ima završenu osnovnu školu.

Pravo upisa u program osposobljavanja za lovočuvara i ocjenjivača trofeja ima svaka punoljetna osoba koja je državljanin RH, ima završenu osnovnu školu i položen ispit za lovca.

pdfPRAVILNIK ZA OSPOSOBLJAVANJE KADR. U LOVSTVU.pdf